Now Accepting Food Delivery Box Orders! Click Here to Order For July 14th-16th.

Rhubarb 2lb

Rhubarb 2lb

Regular price
$5.00
Regular price
Sale price
$5.00
Unit price
per 
Availability
Sold out

Fresh Ruhbarb! Ready for Jam's and pies. Or just dip it in sugar for a snack, just like when we were kids!